Sprchový micelární olej 500ml

Typ použití: čištění pleti, péče o tělo, sluneční ochrana

Typ pleti: suchá, citlivá, první vrásky, zralá, smíšená

Typ péče: denní péče, noční péče

Velikost balení: 500 ml 

780 

Popis

Je kombinací velmi jemného a účinného odličovače a zároveň pečujícího oleje určeného pro všechny typy pleti. Vhodný je zejména pro zklidnění citlivé a přesušené pokožky, ale také jako sprchový olej po opalování. Olejová textura se při kontaktu s vodou přeměňuje na fluidní mléko a zanechává pleť dokonale čistou, hydratovanou a vláčnou.

Jak působí na pleť:
• efektivně a šetrně odstraňuje nečistoty, nadměrný kožní maz i voděodolný make-up
• zabraňuje vysušování pokožky
• zklidňuje a zvláčňuje pleť
• regeneruje pleť
• velmi vhodný po opalování jako čisticí přípravek a zároveň pečující olej

Aktivní látky:

OAT LIPID – hydratuje a zklidňuje pleť, zpomaluje stárnutí pokožky, obsahuje micely ve formě liposomů, je bohatý na omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny zvláčňující pokožku, obsahuje ceramidy zabraňující vysušování pokožky, chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy

VITAMÍN E – regeneruje pokožku, je přirozený antioxidant a UV filtr, má protizánětlivé účinky

Použití: Malé množství oleje aplikujte na vlhkou pokožku. Olej nepění, ale s vodou na těle vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Poté krátce opláchněte.

Tip: 1. Sprchový olej je vhodný pro děti i dospělé. Při aplikaci vytváří na pokožce jemný bílý nepěnivý film, který lehce opláchnete. Pěnivé látky v klasických přípravcích vysušují pokožku a nejsou vhodné pro atopiky.
2. Sprchový olej je možné použít i ke koupeli. Do plné vany použijte 30-40 ml oleje, na menší množství vody přiměřeně méně. Teplota lázně by neměla překročit 36 °C, protože vyšší teplotou se snižuje efekt zpětného promaštění. Po koupeli nebo sprše pokožku lehce osušte ručníkem.

CZ